Petu vokon reen

Ni luas niajn luksajn aŭtojn kaj trejnistojn

Ni ofertas luksajn aŭtojn kaj trejnajn luojn por plibonigi vian sperton kaj ebligi vin akiri la plej bonan el viaj okazoj. Nia ĉefa prioritato estas via kontentigo.
Prenu la ŝancon por vidi iujn el la bildaj bildoj de Bhubaneswar kaj ĝiaj ĉirkaŭaĵoj dum vi vizitas Odisha.

SL #

TIPO

4HRs-40KMs

8HRs-80KMs

EXTRA / HR

EXTRA / KM

1Dzire aŭ Simila850150014014
2Skorpio aŭ Simila1000180016016
3BRV aŭ Simila1200220020020
4Innova Crysta1500250025023
5Profunda urbo1600260026025
6Altis2500400040038
7Fortuner3500650060055
8Audi-A3 aŭ BMW-X150001000090090
9Mercedes-Kaj6000110001000100

NOTOJ

  • Tago de Driver BATA: 200 por Sl #1 al 6, kaj 300 por 7 al 9
  • Nokta Permeso (22: 00 al 06: 00 Hrs): Rs. 200 por Sl # 1 al 6, kaj Rs. 300 por 7 al 9
  • Nigh Halt Outstation: Rs. 300 por Sl # 1 al 6 kaj Rs. 400 por 7 al 9
  • Kilometroj & horoj komencos kaj finos ĉe nia luo (Garage To Garage)
  • Post 4 Hrs / 40 Kms slab, koncedo de 30-minutoj estas permesita. Por ajna etendo preter la menciita slab, 8 Hrs / 80 Kms-slab devas esti aplikita. Sur la finaĵo de 8 Hrs / 80 Kms slab, ekstra KM / Horo estos akuzita kiel per Transport Tariff.
  • Toll-Imposto, Interŝtata Imposto & Parkado estos akuzita krom kiel per rekta + GST: 5%.
  • Por eksterordinara ofico, minimuma distanco kalkulos 250KMojn laŭ kalendara dato aŭ la reala distanco, kiom ajn pli alta. Prizorgoj estu per KM-bazo laŭ tarifo.
  • Staranta A / C estas ŝarĝita sur Pro-rata bazo.
  • La supra tarifo estos reviziita se estas grava pliigo en brula prezo kaj imposto strukturo.

Coaches de lukso A / C

13-Satero

20-Suntilo, 27-Supo

41-Suntilo, 45-Supo

Ankaŭ estas haveblaj kun ni.

KONTAKTI Usonon

Por pli da detaloj kaj informo

VALO Aldonitaj Servoj:

  • Aŭtomate SMS-alarmojn pri konfirmo de la rezervo.
  • Aŭtomata SMS-Poŝto-averto pri atribuo de Veturilo kaj Ŝaforo antaŭ 02-horoj de Elektado.
  • Ĉiutaga Ĵurnalo-Papero, Minerala Akvo-Botelo, Umbrella, Unua-Helpo-Kit, Glacia Skatolo kaj Seka Teksa Papero provizitaj en ĉiuj aŭtoj kun komplemento.
  • Ĉiuj veturiloj estas aero-kondiĉitaj, ne-fumantaj, neta kaj pura.
  • Por refreshment, Snacks, Fruits & Juice estos aranĝitaj por delegitoj pete per aldonaj akuzoj.
  • Ŝafistoj kaj / aŭ Flughaveno-Reprezentanto de Sand Pebble, lokitaj kun Bonvena Placard ĉe Flughaveno / Fervoja Stacio por ricevi gastojn kaj ilian Elektadon.
  • Sand Pebbles Tours provizis spertan ŝoforon, submetitan, profesilan kaj konatan kun la vojoj kaj en kompanio uniformo.
  • Efikaj Koordinatoj estas detalaj ĉe la loko por prizorgi postulojn de Klientoj pri eventoj kaj konferencoj.
  • La servo de Ĉirkaŭvojo de la Horloĝo estas disponebla por Korporaciaj kaj Ekzekutaj Vojaĝoj, turismaj vojaĝoj, gviditaj vizitoj kaj specialaj eventoj.
  • Specialaj kabaj-dungaj servoj estas haveblaj por Geedziĝoj.
  • La detaloj pri la prefero de gasto estas konservitaj en Datum-bazo por provizi ankoraŭ pli bonajn servojn en postaj ordoj.

ON-LINE RESERVATION:

  • Aŭtoj pri aŭtoj devas esti faritaj antaŭ 24-horoj. Tamen, Sand Pebbles Operations Desk povas kontakti se la veturilo postulas 24 horojn.
  • Dum ĝi faras rezervejon en linio, ĉiuj informoj en la preskribita formo devas esti provizitaj.
  • On-line Reservations senĉese sekvas tujan pagon. Tamen aplikebla Govt. Impostoj, Paga Kotizo, Parokaj Pruntoj kaj Interstataj Landlimaj Permesoj pagas la uzanto dum la dispono kun kabano.
  • Ĉiuj rezervoj kaj transakcioj faritaj per la retejo de Sand Pebbles estas submetitaj al rekompencado fare de Sand Pebbles. Sand Pebbles havas la privilegion bedaŭri konfirmitan rezervon laŭ demandoj preter ilia kontrolo.
  • La tarifo de transakcio de 15% de la taksita kalkulado estas postulita se la rezervo nuligas 06 horojn antaŭe. Kiam la kabano estas ekster Garaĝo, la tuta kvanto de takso pagas la gaston.
  • Post On-Line Booking, Vi povas kontroli vian staton kun nia 24Hrs-servo servo.